Triatlonski tekmi v Celju in Ljubljani

Preglejmo najprej dogajanje v Celju, kjer smo imeli dva tekmovalca. Prva tekma drugega dela sezone je namreč potekala že pred dvema tednoma, in sicer v nedeljo, 12. 8. 2018 – Triatlon za pokal mesta Celje. Na lep poletni dan, ko je večina naših članov trenirala ali počivala kje ob obali, sta barve kluba zastopala Lovro Strniša in Marko Rozman.

• Lovro je na razdalji cici akvatlona B (200 m plavanja in 1 km teka) osvojil nehvaležno 4. mesto.
  • Na sprint triatlonu je Marko Rozman s časom 1:09:25 osvojil 5. mesto med Člani 1.

Na hladno in deževno nedeljo, 26. 8. 2018, smo imeli na tekmi v Ljubljani prijavljenih lepo število mladih tekmovalcev, vendar zaradi resnično slabih vremenskih razmer na koncu niso nastopili.

Opogumil se je Maks Mlakar, ki je na razdalji Super Sprint triatlona osvojil 11.  mesto med kadeti.

Na sprint triatlonu, katerega posebnost je bil “no draft” kolesarski del, je Marko Rozman osvojil 7. mesto med Člani 1, Robert Jereb 10. mesto v kategoriji Veteranov 1, Ana Seliškar je osvojila 2. mesto med Članicami 2., Pia Bedene pa ravno tako 2. mesto med Članicami 1.