Triatlon v Ajdovščini s tremi prvimi mesti za naše

Vroč tekmovalni vikend se je pričel v soboto, 15. 6. 2019, s 3. Triatlonom mesta Ajdovščina. Naši najmlajši so se nadvse veselili tekme, kjer so se lahko preizkusili v vseh treh disciplinah. Prva sta na štartu stala Marko Lovrenčič in Rok Seliškar. Marko je osvojil 1., Rok pa 3. mesto. Nato so nastopili Mark Zamida, Marko Špoljar in Lovro Seliškar. Za presenečenje je poskrbel Lovro, ko je proti koncu tekme pritekel na 1. mesto! Marko je osvojil 3., Mark pa 7. mesto.

Na  državnem prvenstvu v super sprint triatlonu so nas zastopali Jurij Lovrenčič, Nel Bobnar in Matevž Špilar. Nel je osvojil 10. mesto, Jurij 12., Matevž pa 14.

Barve TKNM je uspešno zastopala tudi štafeta staršev Lovrenčič – Špoljar. Jana je odplavala, Barbara kolesarila, Robert pa je tekmo zaključil s tekom. Osvojili so 1. mesto med mešanimi štafetami.

V tekmovalnem duhu so nekateri izmed udeležencev isti večer nastopili še na Teku 4. mostov v Škofji Loki, večina izmed njih pa naslednji dan na Duatlonu Komenda.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spodnji fotogaleriji…