ETU Balkan Triathlon Championship, Zagreb 2015

Na tekmovanju ETU Balkan Triathlon Championship, Zagreb 2015, nas je zastopal Roman Blatnik, ki je domov prinesel še eno srebrno medaljo, za kar mu ostali člani TKNM iskreno čestitamo!

Romanovi vtisi: ”Čez 260 tekmovalcev iz 16-tih držav je obeležilo to Balkansko prvenstvo v sprint triatlonu. Jarunsko jezero je bilo ogreto na 27°C, na plaži tega “zagrebačkega mora” so bili že kopalci, menjalni prostor je bil lepo urejen, tudi zavarovanja prog kot tudi redarjev je bilo dosti, pred vodilnimi v kolesarskem delu motorist, pred tekači kolesar,iz okrepčilnih postaj so te lahko tudi polivali….V Age grupi smo skupaj startali vseh 9 kategorij, plaval in kolesaril po moje zelo dobro,mi je pa na teku “mozak zavrel” in sem tekel en krog preveč (1,6 km). tako da sem si “pridelal” +8 minut. Žal v krogih nismo tekli čez merilne preproge, jaz pa sem bil brez svoje ure “paf” (crknila na vrelem soncu). Na koncu vseeno 2. mesto med veterani V5 s časom 1:28:58, čeprav bi brez “kiksa” šlo okoli 1:20.”